Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:03:00
317183
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1596, Malbork, małe popiersie króla
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: qdelikatna patyna, piękny
Literatura: Kop. 1240 (R1), Kopicki (ZIIIW) 904 (R1)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość odsłon: 320

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  500 zł