XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, przełom XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:53:20
316062
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, przełom XIII/XIV w., Orzeł heraldyczny bez korony z głową w prawo, w każdym skrzydle po 2 pióra
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 16.0 mm, 0.21 g
Literatura: BRP Lubomia 52, BRP Przyłęk 18, Kop. 311bm

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  65 zł