XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:52:40
316068
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, II poł. XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 0.27 g, wykruszenie, prześwit w polu
Literatura: BRP Lubomia 61, Kop. 311y

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  75 zł
7)  70 zł