Polska, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 4. ćwierć XIII w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:51:40
316057
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 4. ćwierć XIII w., Trzypłatkowa rozeta z wgłębnym środkiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.4. mm, 0.26 g, zgięcie kołnierza, punktowe uderzenia wału
Literatura: BRP Kroczyce 7, BRP Lubomia 25, BRP Przyłęk 40, Fbg 1030, FbgCDS 365, Kop. 7049tx

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 87

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł