Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:49:00
317377
Opis: Węgry - Koloman (1095–1116), denar, Aw: koronowana głowa na wprost, Rw: krzyż z czterema klinami w polach, legenda
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.32 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Frynas H.9.10, Huszár 32

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  40 zł
7)  36 zł