Cesarstwo Rzymskie, follis - naśladownictwo z epoki, ok. IV w. ne

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:41:40
316694
Opis: Cesarstwo Rzymskie, follis - naśladownictwo z epoki, ok. IV w. ne, Aw: Popiersie władcy w hełmie, w prawo, pseudolegenda, Rw: Dwie stojące postacie, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.55 g, zielona patyna, niecentrycznie wybity awers

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81

1)  32 zł
2)  30 zł