Cesarstwo Rzymskie, nummus, 347-348

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:41:00
316704
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361), nummus, 347-348, Antiochia, Aw: Głowa cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT XX MVLT XXX, u dołu SMAN (?)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 1.96 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 113 (?)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 124

1)  42 zł
2)  40 zł