Cesarstwo Rzymskie, follis, 317

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:38:20
317414
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), follis, 317, Trier (Trewir), Aw: Popiersie cezara w prawo, FL CL CONSTANTINVS IVN N C, Rw: Konstancjusz stojący w prawo, trzymający glob oraz włócznię, w polach T - F, w odcinku BTR, PRINCIPI IVVENTVTIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.82 g, zielona patyna
Literatura: RIC 144

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 171

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł