Cesarstwo Rzymskie, denar, 164-169

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:28:40
316664
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) (164–182), denar, 164-169, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, LVCILLA AVGVSTA; Rw: Wenus stojąca w lewo, trzymająca Wiktorię i tarczę, VENVS VICTRIX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.40 g, patyna, pęknięty krążek
Literatura: RIC 786, C. 89

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł