Cesarstwo Rzymskie, denar, 161-162

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:28:20
316658
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180), denar, 161-162, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP M AVREL ANTONINVS AVG; Rw: Providentia stojąca w lewo, trzymajaca glob i róg obfitości, PROV DEOR TR P XVI COS III
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.20 g, złotawa patyna, ładny
Literatura: RIC 51, C. 518

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 674

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  430 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  145 zł
11)  140 zł
12)  135 zł
13)  130 zł
14)  125 zł
15)  110 zł
16)  100 zł
17)  95 zł
18)  90 zł