Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:16:20
316648
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, napis ПАN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.0 mm, 2.70 g, nierówno wycięty krążek, ale ładnie zachowane
Literatura: MacDonald 116/1, Anochin 133

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 171

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł