Celtowie Wschodni, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne
Zakończenie: 11-02-2021 20:14:20
317420
Opis: | Celtowie Wschodni - Serbia, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne, Aw: Zceltyzowana głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w lewo |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 8.8 mm, 0.74 g |
Literatura: | Göbl, OTA 131-134, Slg. Lanz 430 (ale głowa w prawo) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 208