Celtowie, obol, ok. II-I w. pne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:13:40
317423
Opis: Celtowie - Noricum, obol, ok. II-I w. pne, Aw: Głowa na wprost, Rw: Koń skaczący w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 8.5 mm, 0.77 g, ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany i bardzo rzadki
Literatura: Slg. Lanz 291-294, Kos. tabl. 22-24

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 230

1)  600 zł