wydawnictwa polskie, Morawiecki Lesław – Mennictwo celtyckie [z serii Zarys Mennictwa Europejsk..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:04:20
317503
Opis: wydawnictwa polskie, Morawiecki Lesław – Mennictwo celtyckie [z serii Zarys Mennictwa Europejskiego, tom III], Kraków 1986
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 321 stron formatu B5, oprawa twarda introligatorska, lekko uszkodzone górne rogi okładki

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 91

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł