wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:04:00
317500
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek, w skład zestawu wchodzi: 1) Kaizmierczak Ewa – Tczewski skarb monet srebrnych z początku XVIII w., Gdańsk 1990 2) Pieniądz starożytny. Stan i perspektywy polskich badań. Materiały z konferencji w Instytucie Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, listopad 1982, Warszawa 1984 3) Celtowie i ich mennictwo. Materiały z sesji naukowej, Warszawa, 26 kwietnia 1985 r., Warszawa 1986
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, na wewnętrznych stronach okładki podpisy właściciela

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 113

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  20 zł
5)  18 zł