wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Medale Piastów Śląskich, Warszawa 1958

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:03:00
317505
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Medale Piastów Śląskich, Warszawa 1958
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron + 27 tablic, format B5, oprawa twarda introligatorska, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 166

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  20 zł
4)  18 zł
5)  16 zł