wydawnictwa zagraniczne, Berman Allen G. – Papal coins, South Salem 1991, wydanie pierwsze, ISBN 09..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:02:20
317499
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Berman Allen G. – Papal coins, South Salem 1991, wydanie pierwsze, ISBN 0915018438
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 250 stron + 77 tablic, twarda oprawa z obwolutą, katalog monet papieskich wraz z wycenami, lekko podniszczona obwoluta, wnętrze w pięknym stanie

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 234

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł
10)  60 zł
11)  48 zł
12)  46 zł