wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Roman Coins and their values, London 1964, brak ISBN

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:02:00
317498
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Roman Coins and their values, London 1964, brak ISBN
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron + 8 tablic, oprawa twarda z obwolutą, format ok. 15 x 22 cm, ilustrowany katalog monet rzymskich wraz z ich wycenami, nieliczne odznaczenia, bez szkody dla tekstu, wewnątrz okładki podpis właściciela

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 226

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  30 zł