wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1963, brak ISBN, wy..

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:01:00
92101
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Tadeusz – Tysiąc lat monety polskiej, Kraków 1963, brak ISBN, wydanie pierwsze
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 264 strony formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą oraz kartonowym pudełkiem, kilkaset olbrzymich ilustracji tekście, bardzo poszukiwana książka od której każdy kolekcjoner powinien zacząć spotkanie z numizmatyką

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 417

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  34 zł