Grecja i posthellenistyczne, 1/6 statera, VI w. pne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:18:00
307965
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lidia - Kroisos, 1/6 statera, VI w. pne, Sardes, Aw: Lew walczący z bykiem, Rw: Dwa połączone kwadraty incusum
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.3 mm1.32 g, rzadkie

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 145

1)  90 zł