Zakończenie: 15-10-2020 20:00 ÷ 22:02
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1923
310349
typ Peace | I/I- |
140 zł szac. 100 zł 197 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2016
309583
Walking Liberty | I |
140 zł szac. 100 zł 143 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1530
309307
końcówki napisów ELBIN / PR | III- |
135 zł szac. 70 zł 158 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, grosz, 1540
309302
na awersie PRVSSI | III/III- |
135 zł szac. 100 zł 170 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, lot 6 x półtorak
310134
półtorak 1632 (emisja szwedzka) oraz: półtorak 1624, mias... | III+/III- |
135 zł szac. 150 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 10 marek, 1943
308281
| III |
135 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Pomorze, podwójny szeląg, bez daty
306436
| III |
135 zł szac. 100 zł 169 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze, półtorak, 1619
306427
| III+ |
135 zł szac. 80 zł 158 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1829
309871
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu sygnatura NESTI F, GIU... | II+ |
135 zł szac. 75 zł 211 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.
306434
Aw: Głowa orła w lewo, wokoło S.T.E.T.I.N. M.O., Rw: Gryf... | III- |
130 zł szac. 80 zł 129 wyświetleń |
5 | zakończona |