Pomorze, półtorak, 1619
Pomorze, półtorak, 1619
Cena wylicytowana: 135 zł
306427
Opis: |
Pomorze - Księstwo rugijskie - Bogusław XIV 1617–1620-(1625), półtorak, 1619, Darłowo |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna |
Olding 181, Hildisch 284, Hahn 1282 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 159
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 100 zł
4) 90 zł
5) 60 zł
6) 55 zł
7) 50 zł
8) 48 zł
min |