Zakończenie: 15-10-2020 20:00 ÷ 22:02
Szwecja, 2 korony, 1897
309824
25. rocznica panowania Króla Oskara II | II+ |
95 zł szac. 60 zł 166 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Szwecja, 2 korony, 1932
309827
300. rocznica śmierci Gustawa II Adolfa | II+/I- |
95 zł szac. 60 zł 103 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1964
310648
Kazimierz Wielki - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego... | I |
100 zł szac. 50 zł 140 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1977
310534
Ochrona Środowiska - ryba brzana, wypukły napis PRÓBA | I- |
100 zł szac. 100 zł 132 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, halerz, 1547
306247
| II- |
100 zł szac. 150 zł 101 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Belgia, Abraham Ortelius, XIX w.
309869
Aw: Popiersie Abrahama Orteliusa w lewo, na dole sygnatur... | II |
100 zł szac. 75 zł 121 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1627
310368
| III+ |
105 zł szac. 100 zł 94 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
310633
głowa kobiety w czepcu | II |
105 zł szac. 60 zł 162 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 1 gulden, 1932
310641
herb Gdańska | III- |
105 zł szac. 60 zł 192 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1965
310649
VII Wieków Warszawy, na rewersie wypukły napis PRÓBA | I |
105 zł szac. 50 zł 119 wyświetleń |
6 | zakończona |