Zakończenie: 03-09-2020 20:00 ÷ 22:46
Polska, żeton na pamiątkę zjazdu lekarzy i przyrodników w Poznaniu, 1933
304590
Aw: XIV / ZJAZD / LEKARZY I / PRZYRODNIKÓW / POLSKICH / W... | II- |
110 zł szac. 50 zł 175 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę obchodów 1000. rocznicy śmierci św. Metodego, 1885
307524
Aw: Św. Cyryl i Metody, między którymi krzyż, w odcinku s... | II |
120 zł szac. 60 zł 197 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, żeton bity stemplem dukatowym, 1748
305404
wybity w 100. rocznicę Pokoju Westfalskiego | III/III+ |
130 zł szac. 120 zł 199 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal wybity z okazji manewrów cesarskich w okolicy Cieszyna w roku 1906
307523
Aw: Popiersie Franciszka Józefa w prawo, FRANCISCUS JOSEP... | I-/II+ |
135 zł szac. 60 zł 203 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 medali z serii "Symbole Przyrody - Zwierzęta"
308097
w skład zestawu wchodzą: Łabędź niemy, Niedźwiedź brunatn... | I |
135 zł szac. 120 zł 136 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 medali z serii "Dinosauria"
308094
w skład zestawu wchodzą: Tyrannosaurus rex, Brachiosaurus... | I |
145 zł szac. 150 zł 144 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 medali z serii "Symbole Przyrody - Zwierzęta"
308098
w skład zestawu wchodzą: Salamandra plamista, Tarpan, Żub... | I |
150 zł szac. 150 zł 651 wyświetleń |
4 | zakończona | |
308096
w skład zestawu wchodzą: Bocian biały, Orzeł bielik, Bóbr... | I |
155 zł szac. 150 zł 132 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 medali z serii "Młode Zwierzęta", 2009-2010
308093
w skład zestawu wchodzą: Wilki, Jaszczurka zielona, Zółw ... | I |
160 zł szac. 150 zł 176 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy
308084
przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, niesygn... | III- |
165 zł szac. 80 zł 172 wyświetleń |
5 | zakończona |