Zakończenie: 27-08-2020 20:00 ÷ 22:48
Niemcy, medal z Wilhelmem I na pamiątkę 50. rocznicy służby wojskowej, 1857
307781
Aw: Głowa Wilhelma w lewo, niżej sygnatura K. FISHER FEC.... | III+ |
85 zł szac. 75 zł 194 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 100. rocznicy bitwy pod Lipskiem i odsłonięcia Pomnika Bitwy Narodów, 1913
307782
Aw: Rycerz z mieczem i tarczą stojący na wprost, DER HERR... | II- |
85 zł szac. 50 zł 151 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal 150. rocznica powstania listopadowego, 1980
308049
projektu Marka Lipowskiego, Aw: Orzeł, niżej 150 ROCZNICA... | I |
85 zł szac. 80 zł 144 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Władysław IV Waza, 1981
308046
autorstwa Witolda Korskiego, Aw: Talar z popiersiem króla... | I |
85 zł szac. 55 zł 255 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1871
307922
Aw: Kobieta siedząca na dziale, wypuszczająca gołębia, w ... | II- |
75 zł szac. 75 zł 124 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Władysław IV Waza, 1980
307925
Aw: Awers talara z 1642 roku, otoczony łańcuchem z Ordere... | I/I- |
75 zł szac. 50 zł 119 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Jan III Sobieski, 1981
308047
autorstwa Witolda Korskiego, Aw: Szóstak koronny, po boka... | I |
70 zł szac. 60 zł 194 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z serii kólewskiej PTAiN - Stanisław August Poniatowski, 1982
308048
projektu Witolda Korskiego, Aw: Złotówka z głową króla zw... | I |
65 zł szac. 80 zł 351 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966
307539
projektu W. Kowalika; Aw: W dzięwięci polach figury święt... | I- |
60 zł szac. 80 zł 544 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Władysław Jagiełło, 1977
308045
autorstwa Witolda Korskiego, Aw: Awers i rewers półgrosza... | I- |
60 zł szac. 70 zł 112 wyświetleń |
3 | zakończona |