Francja, medal nagrodowy, 1871

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:32:20
307922
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal nagrodowy, 1871, Paryż, Aw: Kobieta siedząca na dziale, wypuszczająca gołębia, w tle panorama miasta oraz balon, z lewej sy gnatura C. DEGEORGE, w odcinku PARIS / 1870–1871, Rw: Klatka, na której plakieta z napisem EXEMPLAIRE / DE / COLLECTION, wyżej lecący gołąb, MINISTÈRE DE LA GUERRE, z prawej sygnatura C. DEGEORGE, w odcinku COMMUNICATIONS / AÉRIENNES, na obrzeżu nabite BRONZE, medal projektu Charlesa Jeana Marii Degeorge'a
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 62.7 mm, 112.52 g, patyna, miejscowy ślad cyny

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 124

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  48 zł
6)  46 zł