pokaż wszystko
Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 15-06-2020 18:00
Zakończenie: 25-06-2020 20:00 ÷ 22:16
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Szwecja, 1/2 öre (klipa), data nieczytelna
304164
IV

90 zł

szac. 50 zł

99 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
300283
seria CP, numeracja 0540071, odmiana z kropką na końcu serii

95 zł

szac. 120 zł

104 wyświetleń

3 zakończona
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
303390
seria A, numeracja 0259210

95 zł

szac. 60 zł

123 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
303917
seria CE, numeracja 6479372

95 zł

szac. 80 zł

85 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, 30 pengö krajczar, 1.01.1849
304209
V

95 zł

szac. 30 zł

147 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141 roku
304596
III-

95 zł

szac. 70 zł

131 wyświetleń

5 zakończona
Anglia, denar typu short cross, XII/XIII w.
304503
III/III-

95 zł

szac. 100 zł

143 wyświetleń

4 zakończona
Polska, zestaw 3 monet
Polska, zestaw 3 monet
304379
II/III

95 zł

szac. 80 zł

143 wyświetleń

6 zakończona
Austria, floren, 1885
Austria, floren, 1885
304322
II-/III+

95 zł

szac. 60 zł

98 wyświetleń

7 zakończona
Belgia, 10 centymów, 1853
Belgia, 10 centymów, 1853
304410
wybite z okazji ślubu księcia

95 zł

szac. 80 zł

80 wyświetleń

4 zakończona