Belgia, 10 centymów, 1853

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Belgia, 10 centymów, 1853

Belgia, 10 centymów, 1853

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:29:40
304410
Opis: Belgia - Leopold I 1831-1865, 10 centymów, 1853, Bruksela, wybite z okazji ślubu księcia
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna
Literatura: KM X M1

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 79

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  55 zł
4)  48 zł