Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, 1923-1939
303705
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
260 zł szac. 60 zł 165 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal Zasłużonym na Polu Chwały z miniaturą, od 1944
303669
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | III/III- |
155 zł szac. 100 zł 255 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 stopni Medalu Zasłużonym na Polu Chwały
303671
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | I-/II+ |
480 zł szac. 60 zł 174 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari z miniaturką, po 1970
303641
Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, rami... | I |
2 200 zł szac. 200 zł 1485 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1920 (KOPIA), 1979
303659
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920,... | III+ |
300 zł szac. 75 zł 180 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
303703
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | III+ |
80 zł szac. 50 zł 564 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303733
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | III |
110 zł szac. 50 zł 230 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal pamiątkowy byłej Armii gen. Hallera, od 1932
303731
Popiersie gen. Hallera w lewo, na stronie odwrotnej tarcz... | II/II- |
480 zł szac. 250 zł 677 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal za Odrę, Nysę i Bałtyk, 1946
303723
Zwój, na którym mapa Polski z zaznaczonymi rzekami oraz G... | III+ |
290 zł szac. 50 zł 183 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Wielkopolski Krzyż Powstańczy, od 1957
303687
Krzyż, w medalionie biały orzeł piastowski na czerwonej t... | I- |
85 zł szac. 60 zł 99 wyświetleń |
6 | zakończona |