Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
Zakończenie: 18-06-2020 22:08:20
303703
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, w medalionie w obwódce litery RP, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Tłoczni Caritasu w Warszawie lub w zakładzie Bronisława Grabskiego w Łodzi |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 41.5 x 47.0 mm, 28.31 g |
Literatura: | Krotke Z. 4a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 563