Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, 1944-1952
303695
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I- |
50 zł szac. 50 zł 497 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Order Budowniczych Polski Ludowej (wersja grawerska) z miniaturą
303675
Ośmiopromienna gwiazda, między promieniami kielichy kwiat... | II |
310 zł szac. 100 zł 155 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 odznaczeń
303729
w skład zestawu wchodzi: Międzynarodowy Order Uśmiechu, 2... | I/I- |
155 zł szac. 60 zł 96 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 5 odznaczeń
303727
w skład zestawu wchodzą Złote, Srebrne i Brązowe Harcersk... | I/II |
175 zł szac. 60 zł 115 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari z miniaturką, po 1970
303641
Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, rami... | I |
2 200 zł szac. 200 zł 1501 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1920 (KOPIA), 1979
303659
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920,... | III+ |
300 zł szac. 75 zł 184 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
303703
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | III+ |
80 zł szac. 50 zł 571 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303733
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | III |
110 zł szac. 50 zł 233 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal pamiątkowy byłej Armii gen. Hallera, od 1932
303731
Popiersie gen. Hallera w lewo, na stronie odwrotnej tarcz... | II/II- |
480 zł szac. 250 zł 692 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal za Odrę, Nysę i Bałtyk, 1946
303723
Zwój, na którym mapa Polski z zaznaczonymi rzekami oraz G... | III+ |
290 zł szac. 50 zł 187 wyświetleń |
6 | zakończona |