Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, medal św. Franciszek z Asyżu
303150
Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy ŚW FRANCI... | I |
90 zł szac. 100 zł 85 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Św. Krzysztof
303154
Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim dziecie, napis... | I |
95 zł szac. 100 zł 73 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
303948
Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Za... | II+ |
125 zł szac. 100 zł 418 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Medal Pokój Wam, 1987
303157
Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastora... | I |
125 zł szac. 125 zł 104 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Wystawa we Lwowie 1894
303930
autorstwa Antoniego Popiela oraz Aleksandra Schindlera, w... | II/III |
130 zł szac. 200 zł 118 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal wybity z okazji wyboru Aleksandra Kakowskiego na Arcybiskupa Warszawskiego, 1914
303940
sygnowany C MAKOWSKI, Aw: Popiersie w lewo, KS. ARCYB. AL... | II/III |
135 zł szac. 150 zł 126 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na 500-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882
303927
Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie mono... | III+ |
150 zł szac. 250 zł 336 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, wybity w 1978 roku - kopia medalu z 1905
303932
sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa u... | II |
155 zł szac. 150 zł 150 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - Józef Haller, 1919
303942
medal projektu Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w pra... | I/I- |
170 zł szac. 150 zł 212 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal (późniejsza kopia), 1850 - oryginał
303922
autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrz... | II |
175 zł szac. 100 zł 191 wyświetleń |
3 | zakończona |