Zakończenie: 04-06-2020 20:00 ÷ 22:31
Polska, medal z serii Jan Paweł II - człowiek, który zmienił świat
300607
Wiara i rozum - 14.9.1998 | I |
46 zł szac. 40 zł 70 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1842
303034
sygnowany, SCHRECK, Aw: Popiersie władcy w mundurze w pra... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 116 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal św. Jerzy
303146
Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw... | I |
110 zł szac. 100 zł 219 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Poległym Cześć, 1924
303179
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | III/III- |
120 zł szac. 100 zł 181 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal św. Jerzy
303147
Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw... | I/I- |
120 zł szac. 90 zł 226 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Pokój Wam, 1987
303155
Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastora... | I |
125 zł szac. 125 zł 211 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal św. Franciszek z Asyżu
303149
Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy ŚW FRANCI... | I |
130 zł szac. 100 zł 163 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Św. Krzysztof
303152
Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim dziecie, napis... | I |
130 zł szac. 100 zł 125 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw 5 medali
303267
w skład zestawu wchodzą medale: Marcin Kasprzak, Ludwik W... | I |
150 zł szac. 250 zł 89 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal - KOPIA
303035
z okazji odzyskania Inflant i Połocka, Aw: Popiersie wład... | III+ |
175 zł szac. 80 zł 167 wyświetleń |
3 | zakończona |