Polska, medal Św. Krzysztof

Polska, medal Św. Krzysztof

Polska, medal Św. Krzysztof

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 22:30:20
303152
Opis: Polska - III RP po 1989, medal Św. Krzysztof, Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim dziecie, napis ŚWIĘTY KRZYSZTOF, Rw: Dłoń, w tle krzyż, mały, wklęsły krzyż u dołu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.0 mm, 45.01 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 123

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł