Dania, 1 marka, 1602

Dania, 1 marka, 1602

Dania, 1 marka, 1602

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 21:26:20
302963
Opis: Dania - Krystian IV 1588-1648, 1 marka, 1602
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 593, miejscowa ciemna patyna, bardzo rzadka moneta
Literatura: Hede 77A, KM 12

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 674

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 250 zł
4)  1 150 zł
5)  880 zł
6)  800 zł
7)  440 zł
8)  360 zł
9)  240 zł