Polska, medal św. Jerzy

Polska, medal św. Jerzy

Polska, medal św. Jerzy

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 04-06-2020 22:29:40
303146
Opis: Polska - III RP po 1989, medal św. Jerzy, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, po środku napis ŚWIĘTY JERZY
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.1 mm, 41.16 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 217

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł