Zakończenie: 21-05-2020 20:00 ÷ 21:58
Rosja, medal Fiodor Berg - 60-lecie służby, 1872
302392
upamiętniający Fiodora Fiodorowicza Berga, namiestnika Kr... | III+ |
340 zł szac. 500 zł 144 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - kardynał August Hlond
302391
sygnowany J. Wysocki 1930 r., Aw: Popiersie w lewo, w oto... | I- |
500 zł szac. 400 zł 157 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z Marią Leszczyńską - KOPIA
302390
Aw: Popiersie królowej w lewo i napis wokoło MARIA REGIS ... | III |
30 zł szac. 50 zł 182 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Szwajcaria, medal Festiwal Strzelecki w Biel, 1903
302389
Aw: Stojąca kobieta z wieńcem na tle miasta, Rw: Tarcza h... | I |
— start 480 zł 205 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
302378
Aw: Krzyż grecki, w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż k... | III |
40 zł szac. 40 zł 110 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, denar krzyżowy, X/XI w.
302375
Aw: Krzyż grecki, w kątach cztery kulki lub pierścienie, ... | III |
125 zł szac. 75 zł 166 wyświetleń |
7 | zakończona | |
302372
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzy... | III |
55 zł szac. 40 zł 160 wyświetleń |
8 | zakończona | |
302369
Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie pierścień i kulk... | III |
65 zł szac. 40 zł 143 wyświetleń |
7 | zakończona | |
302366
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
95 zł szac. 50 zł 163 wyświetleń |
7 | zakończona | |
302357
Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierście... | III/III+ |
100 zł szac. 75 zł 220 wyświetleń |
8 | zakończona |