Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:18:20
302378
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.5 mm, 0.98 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 110

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  24 zł