Polska, medal - kardynał August Hlond

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 21:48:00
302391
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal - kardynał August Hlond, sygnowany J. Wysocki 1930 r., Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis AUGUSTUS CARD HLOND PRIMAS POLONIAE, Rw: Fronton seminarium w Poznaniu, powyżej trzy tarcze z herbami i napis w otoku CIERUS ET CHRISTIFIDELES ARCHIDICEC GNESN ET POSNAN, na dole napis w trzech wierszach ARCHIPRAESULI SUO.... i daty 1905-1930
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 56.2 mm, brąz 72.30 g
Literatura: Strzałkowski 672 R

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 156

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  440 zł
4)  250 zł
5)  240 zł