Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2020 20:29:00
302357
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.5 mm, 0.63 g, gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa
Literatura: CNP 858 (podobne), Adam Kędzierski - Czy istnieją denary krzyżowe Władysława Hermana, ryc. 4 (podobne)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 220

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł
8)  46 zł