Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 23-03-2020 18:00
Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
198926
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę...
I-

115 zł

szac. 90 zł

210 wyświetleń

7 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
197984
III/III-

110 zł

szac. 60 zł

179 wyświetleń

7 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 204
Cesarstwo Rzymskie, denar, 204
198036
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS ...
III+

110 zł

szac. 100 zł

140 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-202
Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-202
198048
Aw: Popiersie władcy w prawo, P SEPT GETA CAES PONT, Rw: ...
III

110 zł

szac. 100 zł

151 wyświetleń

8 zakończona
Austria, 7 krajcarów, 1802 B
Austria, 7 krajcarów, 1802 B
199020
II-

110 zł

szac. 80 zł

132 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, 1/2 kopiejki, 1899 СПБ
Rosja, 1/2 kopiejki, 1899 СПБ
199028
monogram z poczwórnymi listkami
I

110 zł

szac. 80 zł

164 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 210-213
Cesarstwo Rzymskie, denar, 210-213
198046
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS PI...
III/III+

105 zł

szac. 100 zł

116 wyświetleń

5 zakończona
Rzym Kolonialny, AE-37, 238-244
Rzym Kolonialny, AE-37, 238-244
199038
Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis IMP CAES M ANT GORD...
IV+

105 zł

szac. 150 zł

169 wyświetleń

3 zakończona
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (1483-1494)
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (1483-1494)
199052
Aw: Herb rodzinny, MAGISTRI LIVONIE, Rw: Długi krzyż, MON...
III

105 zł

szac. 60 zł

160 wyświetleń

9 zakończona
Zakon Krzyżacki, szeląg, 1422-1425
Zakon Krzyżacki, szeląg, 1422-1425
193849
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS...
III

105 zł

szac. 50 zł

143 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.