Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:18:00
198926
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent 1920-1944, 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '640', 24.94 g, stempel lustrzany
Literatura: Huszár 2260, KM. 516

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 210

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  55 zł