Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
198926
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I- |
115 zł szac. 90 zł 213 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 50 groszy, 1949
192846
nominał 50, wklęsły napis PRÓBA na rewersie | I |
920 zł szac. 700 zł 423 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 450-400 pne
199046
Aw: Proton dzika w prawo, z tyłu tuńczyk; Rw: W kwadracie... | II-/III+ |
260 zł szac. 125 zł 308 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, trihemiobol, ok. 512-478 pne
199098
Aw: Sfinks siedzący w prawo; Rw: Kwadrat incusum, w który... | III |
155 zł szac. 150 zł 178 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 204
198036
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS ... | III+ |
110 zł szac. 100 zł 144 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-205
198052
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, PLAVTILLA AVGVSTA; Rw: ... | III+ |
210 zł szac. 100 zł 155 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 226
199033
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR SEV ALEXAND AV... | II/II+ |
195 zł szac. 180 zł 223 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 268-269 (1 rok panowania)
199047
Aw: Popiersie cesarza w prawo, AVT K ΚΛΑVΔΙΟC CEB, Rw: Or... | II/II- |
115 zł szac. 100 zł 152 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 310-311
198092
Aw: Popiersie cesarza w prawo, GAL MAXIMIANVS P F AVG; Rw... | III/III- |
60 zł szac. 40 zł 111 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, obol, 2. poł. XIII w.
199044
Podwójna lilia, między płatkami po kulce | II |
350 zł szac. 200 zł 152 wyświetleń |
6 | zakończona |