Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 268-269 (1 rok panowania)
Zakończenie: 02-04-2020 20:26:20
199047
Opis: | Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Klaudiusz II Gocki 268-270, tetradrachma bilonowa, 268-269 (1 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AVT K ΚΛΑVΔΙΟC CEB, Rw: Orzeł stojący w prawo z wieńcem w dziobie, patrzący za siebie, po prawej data LA |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 9.94 g, patyna |
Literatura: | Förschner 1130 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165