Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
Niemcy, talar, 1610 WA
198810
| II-/III+ |
— start 900 zł 170 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, dwugrosz, 1772
198820
| II/II- |
— start 300 zł 118 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, zestaw monet na pamiątkę 25. rocznicy wprowadzenia dziesiętnego systemu pieniężnego, 1996
198688
Pudełko prezentowe, zawierające 1, 2, 5, 10, 20 i 50 pens... | I |
— start 300 zł 204 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, zestaw pamiątkowy
198305
zestaw odlewów imitujących angielskie monety obiegowe | I |
— start 16 zł 141 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVII/XVIII w.
198109
Aw: Wizerunek św. Ignacego Loyoli z księgą, zwrócony w le... | IV/V |
— start 30 zł 127 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Ukraina, 1 hrywna, 1995
197764
seria TB, numeracja 9211495 | III- |
3 zł szac. 5 zł 173 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1.06.1982
198752
seria KF, numeracja 5155544 | I/I- |
12 zł szac. 20 zł 45 wyświetleń |
1 | zakończona | |
198110
Aw: Popiersie Jezusa w koronie (?) i aureoli, w lewo, SAL... | V |
12 zł szac. 20 zł 131 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 17.05.1976
207185
seria CD, numeracja 2950582 | III+ |
14 zł szac. 5 zł 79 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, asygnata na 15 soli, (23.05.1793)
196927
seria 208, znak wodny RF / 15s | V |
14 zł szac. 20 zł 93 wyświetleń |
2 | zakończona |