Polska, 50 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 20:04:00
197539
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 50 marek polskich, 9.12.1916, "jenerał", seria A, numeracja 3435676
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, widoczne ślady małych złamań i ugięć papieru, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 262 (R4), Miłczak 5, Ros. 445

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 735

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  180 zł
9)  130 zł
10)  75 zł
11)  65 zł
12)  60 zł