Niemcy, talar, 1610 WA

Rozpoczęcie: 16-03-2020 18:00
Zakończenie: 26-03-2020 22:16:20
Niemcy, talar, 1610 WA

Niemcy, talar, 1610 WA

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:16:20
198810
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Jan Filip, Fryderyk, Jan Wilhelm i Fryderyk Wilhelm II 1603-1625, talar, 1610 WA, Saalfeld
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.04 g, patyna
Literatura: Dav. 7361, Schnee 266

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 171