Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVII/XVIII w.
Zakończenie: 26-03-2020 22:27:00
198109
Opis: | Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVII/XVIII w., Aw: Wizerunek św. Ignacego Loyoli z księgą, zwrócony w lewo, ...S•I•P•PATR•...NTO ; Rw: Wizerunek zmarłego św. Franciszka Ksawerego, którego ciało podobno nie poddawało się rozkładowi przez wiele miesięcy, pomimo upału i wilgoci |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | brąz, 34.5 x 48.9 mm, 21.43 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136