Aukcja online

pokaż wszystko
Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 16-03-2020 18:00
Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Kanada, zestaw rocznikowy, 1965
Kanada, zestaw rocznikowy, 1965
196760
w skład zestawu wchodzi 1, 5, 10, 25, 50 centów i 1 dolar
I

100 zł

szac. 60 zł

81 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 złotych, 2.01.1930
Polska, 5 złotych, 2.01.1930
197549
seria DV, numeracja 5600555
I

105 zł

szac. 50 zł

204 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
197557
seria C.W., numeracja 6828027
I/I-

105 zł

szac. 60 zł

127 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 2 złote, 1.07.1948
Polska, 2 złote, 1.07.1948
197574
seria BR, numeracja 5514003, znak wodny z plecionką ciemn...
I

105 zł

szac. 50 zł

137 wyświetleń

5 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
197983
na jednym z brązów na wewnętrznej stronie litery OY
III/III-

105 zł

szac. 60 zł

126 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 198-200
Cesarstwo Rzymskie, denar, 198-200
198047
Aw: Popiersie cezara bez wieńca na głowie w prawo, L SEPT...
III

105 zł

szac. 100 zł

140 wyświetleń

4 zakończona
Polska, grosz, 1612
Polska, grosz, 1612
198701
II-

105 zł

szac. 80 zł

242 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 100.000 złotych, 1990
Polska, 100.000 złotych, 1990
198675
"duża Solidarność " /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, D...
I

105 zł

szac. 100 zł

195 wyświetleń

6 zakończona
Kanada, zestaw rocznikowy, 1964
Kanada, zestaw rocznikowy, 1964
196761
w skład zestawu wchodzi 1, 5, 10, 25, 50 centów i 1 dolar
I

105 zł

szac. 60 zł

167 wyświetleń

6 zakończona
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
197821
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę...
I

105 zł

szac. 120 zł

127 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.