Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 22:21:40
197821
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent 1920-1944, 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '640', 24.95 g
Literatura: Huszár 2260, KM. 516

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 127

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł